O Radzie Rodziców

Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców uczniów naszej szkoły. W skład Rady wchodzi po jednym rodzicu z każdej klasy.

W roku 2022/23 dokonano wyboru Rady Rodziców w składzie:

Krzysztof Sieprawski (1A), Krzysztof Żak (1B), Ewelina Świerczek - Z-ca Przewodniczącego (1c),

Marek Rędzina (2A), Radosław Kaliszewicz (2b),

Michał Pytel - skarbnik (3a), Olgerd Anioł (3B),

Piotr Kipczak - Przewodniczący (4A), Elżbieta Wasiluk (4B),

Olgerd Anioł (5A), Marcin Smoła (5B),

Marek Rędzina (6A), Ewelina Świerczek (6B),

Artur Kołodziejczyk (7),

Dorota Szwarc (8A), Roland Gruszewski (8B).

W sekcji  Działalność Rady Rodziców i Ogłoszenia dzielimy się z Państwem informacją nt. pracy rady oraz jej planami.

Jeśli macie Państwo pytania, uwagi, bądź chcecie zaangażować się w pracę/pomoc na rzecz naszej szkoły, prosimy o kontakt.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rada Rodziców wspiera działalności naszej szkoły angażując się w pracę społeczną oraz gromadząc fundusze pochodzące z dobrowolnych składek.