misja i wizja

WIZJA

• Nasza szkoła przygotowuje dziecko do funkcjonowania w dzisiejszym świecie.
  • Nasz absolwent jest energiczny, ciekawy świata, szybko reaguje na zmiany, potrafi wykreować pozytywny wizerunek samego siebie, zgodny z posiadana wiedzą i zdobytymi umiejętnościami.

RÓWNOCZEŚNIE

Nasz absolwent jest wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka. W życiu kieruje się uczciwością. W szybko zmieniającej się rzeczywistości potrafi zatrzymać się, aby dostrzec prawdziwe wartości:

Dobro, Piękno i Prawdę.

MISJA

• Sięgamy do naszej wiedzy i zasad moralnych, aby zapewnić wszechstronny rozwój każdemu dziecku, dostosowując nasze działania do potrzeb edukacyjnych ucznia.
  • Posiadamy gruntowna wiedzę i ciągle się doskonalimy, aby oferowane przez nas działania były na najwyższym poziomie.
  • Posiadamy bazę i zaplecze materialne, które maksymalnie wykorzystujemy i chcemy je ciągle wzbogacać.
  • Pielęgnujemy tradycje lokalne, narodowe i religijne; chronimy środowisko i wartości naszej "Małej Ojczyzny".
  • Jesteśmy otwarci na zmiany, na współpracę z rodzicami. Potrafimy przyznać się do błędu.